Ті, хто неодноразово стикався з проблемою перевстановлення турбокомпресора після профілактичного або капітального ремонту, напевно знають, що таке відсутність ущільнювальних прокладок. Нова турбіна приходить з ними в комплекті, однак що робити після того, як сайт був демонтувати? Використовувати стару категорично заборонено, вона просто не забезпечить тієї герметичності, яка необхідна для нормальної роботи. Рідкі герметики також ні в якому разі застосовувати не можна (навіть тимчасово). Вихід залишається тільки один – купити прокладки на турбіну, виготовлені оригінальним виробником або на дочірньому підприємстві. Існують також вітчизняні фабрики по випуску стандартизованих виробів даного сегмента. Вони можуть майже не відрізнятися ні якістю виконання, ні функціональними особливостями, але при цьому коштують набагато дешевше через те, що використовуються матеріали внутрішнього виробництва.
Ознаки якісної прокладки та їх різновиди
Кожен турбокомпресор має унікальні поверхні притиску (мається на увазі модельний ряд), що вимагає виготовлення таких же ущільнювачів. Із-за відмінностей в конструкції було прийнято рішення, що потрібно випускати комплект прокладок на турбіну, що включають наступні елементи:
· прокладка фланця випускного колектора (як правило металева);
· прокладка між турбіною і каталізатором;
· прокладка масляного слива;
· додатково можуть надаватися шайби (плоскі/пружинні).
Зрозуміло, все залежить від виробника, тому варто уточнювати комплектацію перед покупкою.
Ми завжди готові надати підтримку в будь-якому напрямку, що стосується установки, ремонту або профілактики турбокомпресорів. Надійні постачальники, а також партнери роблять можливим постійну доступність такого важливого елементу як прокладка на турбіну, тому завжди є можливість оперативної покупки.
Невеликі сервісні центри, а також приватні клієнти неодмінно будуть раді ціновій політиці та якості виробів, що продаються. Неодмінно звертайтеся, вам точно допоможуть!