Ремонт турбін MERSEDES-BENZ в більшості випадків стає необхідним через використання цих виробів при нестачі мастила. Що може статися при тривалому використанні мотора на холостому ходу. Здавалося б, автомобіль стоїть на місці, навантаження на двигун немає, турбіна не потрібна.
Але насправді, якщо двигун працює, то є вихлопні гази, які приводять в дію турбіну і вона обертається на досить не маленьких оборотах. І в теж час олію, яка є обов'язковою умовою довговічною нормальної роботи будь турбіни, практично не подається до частин, що труться частинами цього агрегату.
У підсумку недостатня його кількість призводить до сильно зростаючому тертя, яке призведе до необхідності виконувати ремонт турбін MERSEDES-BENZ. Який починається з діагностики, вона дозволить за півгодини взнати стан агрегату. Далі виконується розбирання турбіни з наступним ретельним чищенням, іноді застосовується піскоструминна обробка. Після цього починається зворотний складання ротора турбіни з установкою нових елементів в замін виробленим.
При необхідності може бути замінений весь картридж (ротор). Найбільш важливим моментом є балансування турбіни после виконання ремонту. Без цієї ретельно виконаної операції неможлива нормальна експлуатація ні однієї турбіни. Робота виконується на спеціальних стендах, після закінчення виконується кінцева збірка виробу і її монтаж на автомобіль.
Часто задається питання ― навіщо робити ремонт турбін MERSEDES-BENZ, чи не краще купити? Відновлення даного виробу за допомогою сучасного обладнання забезпечує будь турбіні стан близьке до нового агрегату, при цьому витрат набагато менше. Особливо це вигідно, якщо на моторі використовуються якісні, але при цьому і досить дорогі вироби ― турбіна Holset або турбіна Schwitzer.